Iha on hingest kadunud? Vaata, mida Sa sööd!

Iha on hingest kadunud? Vaata, mida Sa sööd!

Kindlasti ei tule teile üllatusena, et osad toiduained justkui tekitaksid selle õige tuju vallatuste tegemiseks. Mõne teise söögikorra järel vajute aga huvitult teleka ette lössi. Siin on teile väike nimekiri mille alusel ennem järgmist kuuma kohtingut shoppama minna.

1. Seller
Seller ei pruugi olla esimene asi, mida te seksiga seostate, kuid seller on suurepärane seksuaalse stimulatsiooni allikas. Parim on seda süüa toorelt. Pese ja lõika mõned tükid ning krõmpsuta voodis just enne seksimist.

2. Toored austrid
Üks tuntumaid afrodisiaakumeid. Sisaldab rohkesti tsinki ja aitab suurendada sperma ja testosterooni tootmist. Austrid sisaldavad ka dopamiini – see on hormoon, mis aitab libiido üles ehitada.

3. Banaanid
Banaanid suurendavad libiidot ja kõigele lisaks aitavad ka impotentsust ravida. Lisaks on nad suured kaaliumi ja b-vitamiini allikad, mis annavad üleüldist energiat.

4. Viigimarjad
Viigimarjad sisaldavad rohkesti aminohappeid, mis tõstavad libiidot. Samuti võivad nad tõsta teie seksuaalset võimekust

5. Küüslauk
Tõenäoliselt ei soovi te müramise ajal olla lehkav haisukott, veel vähem sooviks seda teie partner- kuid küüslauk suurendab vere voolu suguorganitesse!

Kui mõned toiduained on seksiisu soosiva toimega, siis allpool märgitutest tuleks kindlasti suurepärase seksi nimel loobuda-vähemalt osaliselt!

1. Sool
Suur soola tarbimine mõjub vererõhule, mis võib omakorda väljenduda äpardustes allpool.

2. Soja
Soja sisaldab testosterooni vähendavat ainet.

3. Konservtoidud
Peaaegu iga konservi sees on BPA-d. Meestel, kes sellega kokku puutuvad on 4 korda suurem risk kogeda erinevaid erektsioonihäireid.

Tekst: M. Piirmets  Pilt: sxc.hu