meeste häirivamad tervisehädad

Mis on meeste häirivamad tervisehädad?

Mehed võivad vahel tervise teemasid arutades olla häbelikumadki kui naised. Seda eriti siis kui probleem on natuke piinlikuvõitu. Uurime, mis on meeste häirivamad tervisehädad ning otsime lahendust.

1.) Man boobs ehk rinnakad mehed.

Ei teagi, kas nüüd solvuda või mitte kui sõber ütleb, et tema naise rinnad on väiksemad kui sinul. Asi ei ole muidugi solvumist väärt, aga nii mõnelegi jääb see hinge kripeldama. See häda seostub tavaliselt ülekaalulisusega, kuid ka balansist väljas hormoonidel on oma osa. Meeste tissidest on saamas aina suurem probleem.

Mida teha? Peaksid endalt küsima, kas oled ülekaalus või on su kaal ebaühtlaselt jaotunud. Kui rolli mängib esimene tegur, siis ei ole teha muud kui aga trenni poole astuma hakata, sealjuures muidugi oma söömisharjumusi muutes. Kui aga oled üks peenikeste käte-jalgadega ja muud moodi balansis meesterahvas peaksid tegelema täpsemalt jõutreeninguga, mis aitaks kehal toota rohkem testosterooni. Süüa võiksid palju kiudaineid ning aedviljadest tuleks tihedamalt tarbida brokolit ning kapsast.

2.)Nahaprobleemid.

Akne on piinlikkust tekitavate hädade top´is kindlalt positsiooni hoidmas. Eriti on see muidugi probleemiks nooremate meeste seas tekitades neis ebakindlust ja närvilisust.

Mida teha? Mine oma perearsti juurde. Jah teame, et väga ei kipu “sellise nõmeda probleemiga”, aga mine ikka. Kergemale aknele määritakse erinevaid kreeme ning geele ja kirjutatakse välja kergemaid antibiootikume. Raskemal juhul suunatakse sind edasi dermatoloogi jutule.

3.)Aina kaugemale taganev juuksepiir.

See sisu on nähtav VIP kliendile