orgasm tervis seks

Orgasmi saladused

Tuntud seksitarga Conrad McWilley kuulsaim teos „Orgasmi saladused” ilmus hiljuti ka eesti keeles. Praktilises käsiraamatus avaldatakse 40 teaduslikul avastusel põhinevat nippi, kuidas parandada mehe ja naise orgasmi. QOQO avaldab raamatust valitud katkendeid.

I nipp 

Tee peenisele kordamööda sooja ja jaheda vee dušši

Peenise korgaskehas ringleb veri ja mida paremini see ringleb, seda paremini peenis ennast sirgu ajab. Teadlased on tõestanud, et lihtne viis peenises vereringlust parandada on teha sellele kordamööda sooja ja jaheda vee dušši. Kui seda teha pikema aja vältel näiteks õhtuti enne magamaminekut, paraneb ka seksi kvaliteet. Lyonis asuvas Rakendusliku Bioloogia Instituudis viidi 2005. aastal rakumeditsiini professori Hans Neumann-Lüdecki juhtimisel läbi eksperiment, milles osales katsealustena üle 600 meesüliõpilase. Pärast kaks nädalat kestnud protseduure leidis 74% osalenutest, et nende füsioloogiline valmisolek seksiks on märgatavalt suurem kui enne.

X nipp

Puhu enne seksi hästi pikalt välja

Tõmba kopsud pilgeni õhku täis, aja huuled torru ja hinga aeglaselt­ välja. Püüa väljahingamist venitada nii pikale kui võimalik. Tee nõnda enne seksi kümme korda. Selle nipi puhul liituvad kaks tegurit: füsioloogiline ja mentaalne. Füsioloogiliselt mõjub sügavalt väljahingamine organismile rahustavalt, see reguleerib südame ja vere­soonkonna töötempot vaiksemaks. Aga lisaks sellele on Nassaus asuva Eksperimentaalse Kohtu- ja Teadusmeditsiini Labori teadlaste­ Jonathan McCallisteri ja Gisela Wohlfahrti hiljutised avastused näidanud, et tugeva rõhu all välja hingates tekib kopsu siseseintel pealiskurdude fusionaalne lainetus, mis omakorda viib mikrospasmideni neerupealistes. Neerupealistes jätkub protsess sellega, et vaagnaluu alustesse lihaskimpudesse liigub suur hulk meessuguhormooni nimega testosteroon… Mentaalne tegur seisneb selles, et välja hingates võid ette kujutada, kuidas koos õhuga lahkuvad sinu kehast ka mured ja pained.

XI nipp – ka naistele

Pane seksieelseks päevaks aluspükstesse kummelit ja võilille

Oleme jõudnud rahvameditsiinini, täpsemalt Kesk- ja Kagu-Euroopas laialt tuntud rahvatarkuseni ravida impotentsusprobleeme kummeli ja võilillega. Tänapäeva linnastunud maailmas levinud umbusk rahvameditsiini vastu ei ole siinkohal absoluutselt põhjendatud. Kummel ja võilill on väga laia levialaga ravimtaimed, mis sisaldavad oma õlides tugevaid joodi- ja tsingiühendeid. Jood ja tsink on aga ravimiteaduses väga olulised komponendid, mis ravivad peale hulga muude haiguste ja tervisehäirete ka meestel impotentsust ja naistel­ frigiidsust. Seega: võid osta rohud apteegist, aga võid ka noppida mõned kummelid ja võililled ning need endale seksieelseks päevaks­ püksi pista. Kehasoojus vallandab taimedest väärtusliku õli, see imendub nahasse ja sealt kudedesse. Taimede kasuks räägib fakt, et erinevalt apteegirohtudest neil vastunäidustused puuduvad.

XII nipp

Tee enne seksi peenisele maasikajogurti mähis

Jätkame rahvameditsiini tarkusega, mis seekord liitub juba tänapäeva teaduslike avastustega. Nii jõuame maasikate juurde. Maasikas on suur vitamiinipomm ja sisaldab ohtralt ka teisi looduslikke tervisele kasulikult mõjuvaid aineid nagu Plecis multiplex ja Lacallus prevensis. Viimati nimetatu sisaldab kaltsiumi ja raua ühendeid, mis mõjuvad nahale määrimisel inimkeha närvidele umbes nii nagu pehmendav kreem kuivadele kätele. Samamoodi mõjub värskendavalt närvidele ka piimakääritusbakter, mida võib rohkelt leida tavalises jogurtis. Järeldus: seksi kõrgeks kvaliteediks oluliste närvikiudude tööd peenises parandab üks hea maasikajogurti mähis. Eriti suure efekti annab peenise tipus paiknevale sugutilukule ja eesnahast vabastatud peenisepeale tehtud mähis.

XIV nipp

Vajuta enne seksi mõlemad kõrvad kinni ja häälitse kõvasti: ššššš…

Seda võiks pidada naljaks, kui selle taga ei seisaks teaduslikud faktid. Nimelt avastas Londoni röntgenoloog John Harrison 1997. aastal, et teatud häälikute tekitatud õhuvõnkumine kõrva sisekuuldekanalis stimuleerib keskajus paiknevaid meessuguhormoonide tootmise eest vastutavaid näärmeid. Kõige tugevatoimelisemalt mõjub neile näärmeile hääliku š tekitatud õhuvõnkumine. Selle fenomeni põhjust pole Harrison ega teised asja uurinud teadlased seni veel nimetada osanud. „See on ainus häälik, mis käitub nii vokaali kui ka konsonandina, s.o võib esineda nii helitu kui ka helilisena, sõltuvalt fonoloogilisest ümbrusest,” rääkis nimekas prantsuse farmatseut Jacques Davois ajakirjale Le Rouge antud intervjuus. „Võimalik, et see ongi fenomeni põhjus.” Põhjus põhjuseks, praegu on tähtis, mida juba teame. Korda enne seksi paari minuti jooksul enda ette kõvasti: ššššš… Kõrvu häälitsemise ajaks kinni vajutades suurendad õhuvõnkumist kuni poolteist korda.

XXVI nipp – ka naistele

Pane endale üheks päevaks uus nimi

See sisu on nähtav VIP kliendile