Pin Up tüdrukud vallutasid Dom party särava showga!

Reedel, 22. aprillil muutus klubi Teater üheks ööks 50ndate säravaimaks võtteplatsiks, kuhu kogunesid Pin Up kaunitarid ja nende hurmavad kaaslased!

Dom Party võlus külastajaid enda kütkestava programmi ja grandioosse showga: sel korral esines vapustav trio: Timo Vendt, Otto-Karl Vendt ja Mairo Marjamaa, kes vallutavasid lava ning tantsuplatsi koos klubi Teater silmipimestavalt kaunite Pin Up Girl’idega.

tekst jätkub peale galeriid…

Dom Party “Pin Up Girls TV-Show” kinkis kõigile üheks ööks võimaluse siseneda 50ndate maailma, kus end tõelise teleseriaali tähena tunda! Vastapandamatu ilu, säravad kostüümid ja TV-SHOW telgitagused – see oli öö, mis ilmselt kunagi ei unune!

Kaunid Teatri Diivad pakkusid enneolematut show’d ning muusikalise etteaste tegi ka suurepärane trio: Timo Vendt, Otto-Karl Vendt ja Mairo Marjamaa! Peo muutis säravamaks Triobet! Vaata suurejoonelisest ning lõbusast peogaleriist, kes pidu külastasid ning milline show oli!

Sel nädalavahetusel toimuval Teater Live Concert peol pakub suurepärast live muusikat klubis Karl-Erik Taukar koos bändiga!

1 Response

  1. 5511 ütleb:

    kutsuge modell lea uuesti shoodile palun

Lisa kommentaar