Mis on 5 tiibetlast ja miks seda paljud praktiseerivad

Mis on 5 tiibetlast ja miks seda paljud praktiseerivad?

5 Tiibeti riitust, iidne Tiibetist pärit praktika, mis tasakaalustab ja teeb imesid! Kuna harjutuste juures on oluline õige hingamine ja joondumine, siis käin kõik 5 riitust sinuga koos läbi. Oled saabunud hea tervise allikale!! 

Just nii kirjeldab joogatreener Liina Tael neid viit maailmas laialt tuntud harjutust. Kuna viit tiibetlast praktiseerivad ka mitmed QOQO toimetusele headest tuttavatest ärimehed, siis hakkas asi meid huvitama. Vestlustest on kõlama jäänud ütlus

“Kui ma päevas muud teha ei jõua, siis 5 tiibetlast üritan ikka enamvähem iga päev ära teha.”

Otsustasime ühe kuu jooksul läbida kogu tsükli st. 21 korduseni välja ja püüda tabada, kas üldse ja kui, siis milles seisneb nende harjutuste efektiivsus?

Nüüd kui kuu aega toimetatud, võime julgelt väita, et lisaks muule peitub asja võlu nende harjutuste ajasäästlikkuses, lihtsuses, mitte suures füüsilises koormuses ja selles, et need tõesti toimivad. Kõik eelnimetatu selgitab ka vähemalt meie jaoks ära põhjused, miks paljud kiire elutempoga inimesed 5 tiibetlast praktiseerivad. Need viis lihtsat harjutust sobivad väga hästi ka vanemale inimesele. Head harjutamist!

Allikad: sxc.hu, Liina Tael YT Channel, YT standardlitsentsi alusel