ALEKSANDRA - Saladuslik firmakaunitar 2010

ALEKSANDRA – Saladuslik firmakaunitar 2010

Aleksandra Laer (25) on aktiivne ja intelligentne kaunitar, kes töötab treenerina spordiklubis Reval Sport ning kellel on tagataskust võtta magistrikraad logistikas ja tiitel „Firmakaunitar 2010”. Terav mõistus ja imekaunis välimus – mis saab olla parem kombinatsioon?

Missugune inimene sa oled?

Püüan alati ennast igatpidi harida ja arendada. Tunnen huvi elu vastu ja olen avatud erinevatele võimalustele. Minuga on kerge kokku leppida. Mul ei meeldi jätta asju lõpetamata. Ei plaaneri liiga palju. Lihtsalt tean, mida elust tahan, ja naudin igapäevast tegutsemist. Armastan oma tööd, väärtustan oma sõpru ja kallimat.

Oled aktiivne ja tegus tütarlaps. Mis on sinu meelistegevused ja hobid?

Suur hobi on tantsimine (tantsin šõutantsu trupis Dirty Diamonds), mulle meeldib sukeldumine, tänavu võtsin surfamise algkursuse, lisaks tunnen ammu huvi psühholoogia ja psühhoteraapia vastu. Kui mul oleks rohkem vaba aega, tegeleksin veel mootorrattasõiduga, õpiksin rohkem veinindust ja sisekujundust.

Milline näeb välja sinu tavaline argipäev?

Ärkan hommikul kell 9, mõnikord ka hiljem. Tavaliselt ei pea ma kuskile varakult minema ning sellepärast saan hommikust aega endale pühendada. Päeval teen arvutis tööd, kohtun sõpradega või käin kinos. Tööpäev algab kell 17. Lõpetan umbes kella 20 ajal. Pärast seda hakkab tantsutrenn. See võtab paar tundi. Siis koju õhtusöögile ja puhkama.

Kas oled mõelnud, kuidas ja millele sa kulutaksid raha, kui sa oleksid rikas?

Ostaksin endale jahi, kutsuksin sõbrad reisidele kaasa. Kindlasti avaksin oma spordiklubi. Annetaks heategevuseks.

Mis sinu arvates muudab naise seksikaks?

See sisu on nähtav VIP kliendile