DEA models profile

DEA – Märtsi kaunitar

Pikakoivaline amatsoon Dea Sumin (22) eelistab iga kell mootorratast autole ning „Top Geari“ „Seksile ja linnale“. Sel uljal tüdrukul polnud mingi probleem end keset härmatanud metsa riidest lahti koorida.

Sinu pildiseeria võeti üles õues ja miinuskraadidega. Oli see su elu ekstreemseim fotosessioon?

Ei olnud, kõik oli väga hästi organiseeritud. On olnud päris hullusid, poolspontaanseid fotosessioone madala temperatuuri ja suure tuulega, mille tagajärjeks on korralik külmetumine.

Kui tähtis on sinu jaoks ilu?

Kuna tegelen modellindusega, siis ilus olemine on osa modellitööst. Olen BonBon Lingerie pesumodell. Ma tunnen end siis hästi, kui vaatan peeglisse ja olen endaga rahul. Nagu praegu olen.

Kas modellitöös on sulle tehtud ka siivutuid ettepanekuid?

Mitte kunagi!

Kas meile poseerimine muudab sind „pahaks tüdrukuks”?

Eesti on nii väike. Siin on kõik teistmoodi, iga väike paljastus tekitab arusaamatusi. Mina arvan, et iga inimene teeb seda, mida õigeks peab.

Mis on olnud su suurim julgustükk?

Ilmselt see, kui sõitsin mootorrattaga ja ilma juhilubadeta Põhja-­Norrasse. Päris julge ettevõtmine oli, kuigi tagantjärele on ikka piinlik. Ma lihtsalt ei saanud lube enne ammu plaanitud reisi kätte, järjekord oli ARKis pikk. Nüüd on load ilusti olemas.

Miks sa motikaga sõidad?

Kiirus! See on hoopis teine tunne kui autoga sõites. Taga istuda on minu jaoks ebaturvaline, ei tunneta midagi. Ise juhtida on hoopis­ teine asi! Olen teinud motikaga mõtlematuid tegusid. Näiteks hakkab keegi tänaval võistlema, sind ärritama. Tavaliselt ma ei reageeri, aga on juhtunud, et võtan tuld.

Mis ratas sul on?

Uus Ducati Monster, punane! Vaatasin enne palju motikaid, tahtsin stiilset. Et sellel ka kümne aasta pärast mingi väärtus oleks.

Kui palju naisi motikaga sõidab?

Täitsa palju. Eelmisel suvel Pärnus kohtasin isegi ringrajasõitjat naist. Ja proovisin ise ka ringrada, väga äge.

Kas sa tead, kes on Luule Tull?

Vist eesti kuulsamaid naismotosportlasi. Kui sõbrad teada said, et sõidan tsikliga, siis küsisid, et mingi Luule Tull oled või?

Kas sa mootorrattal alasti oled sõitnud?

See sisu on nähtav VIP kliendile