EVA eesti modellid QOQO

Eva

1. Räägi endast. Missugune inimene sa oled ja millega tegeled?

Pean end toredaks, vahepeal ka suht keevaliseks eestimaa neiuks,kellel oli ja siiani on omad plaanid, mida teha,unistused, mis ei ole täitunud ja unistused, mis ehk pea täitumas.

Tavatööd teinud, ühtteist näinud, on mulle selgeks saanud kes ja mis on elus oluline ning millega ka edaspidi oma tegevust kas kaudselt või otse seostan.

Nii ongi pisut reisitud, pilte tehtud, erinevate ja huvitavate inimestega kohtutud ning nii mõneski elus selgusele jõutud.
Eraelus olen praegu eelkõige oma peagi aastaseks saavat toredat ja armsat tütart kasvatav ema ning nagu näha – juhtub ka nüüd nii, et kaamera kas minu või siis mina kaamera jälle kinni püüan.

 

2. Mida oled praeguseks saavutanud?

Eks praegused saavutused ongi osaliselt mul juba etteloetud 🙂 Siiski – tegutsenud olengi peamiselt modellinduse vallas, mõni aeg tagasi sai tehtud ka oma firma, mille tegevuse jätkamise peale ma veel mõtlen. Inimesed muutuvad, prioriteedid muutuvad.

Oma tegevuse olen suunanud peamiselt rahvusvaheliseks, seega on nii mõnedki üle piiri olevad projektid praegu ootel. Ei hakkaks siin praegu nüüd päris pikalt selgitama ja rääkima, usun, et ehk seda me veel jõuame. Täiendusena võin lisada veel, et magistrikraad eluülikoolis on juba käes:D ning eks see teinegi ja pooleli jäänud ja päris ülikoolist saadav kõrgharidus on plaanis kindlasti lõpuks lõpetada.

 

3. Kujuta ette, et sind saadetakse mahajäetud saarele ning sa võid kaasa võtta vaid 3 asja, mis need oleks?

Mahajäetud saarele? hehe..millegipärast lõi silme ette kohe paat, aerud ja taskunuga. Need ilmselt võtakski.

 

4. Kuidas tundsid ennast alasti poseerides? Kas see oli sinu jaoks raske?

Alasti poseerimine. Tegemist ei olnud täisaktiga, mida ma ka ei tee. Minu jaoks ja kindlasti ka agentuuri või tiimi jaoks on alati oluline kui kõik on ilusti läbiräägitud. Nagu meilgi seekord.Tean, mis on minu piirid ja seda teadsid ka teised, ning sellega jäi juba pool pingest ära. See tegi olukorra ka kergemaks, sest teadsin juba ka mis ja kuidas, edasi läks juba oma loomulikku jada.

Kui kompleksidest rääkida, siis erootika on minu meelest alati ilus olnud, ning kui sellele veel järgneb mõlemapoolne ilus eeltöö, ettevalmistus ja kvaliteet, siis arvan, et pea iga selles vallas tegutsev neiu või modell oleks mõnusalt intrigeeritud kui milleski sellises osaleda saaks.

Erilist raskust ei tundnud ning võimalik, et mulle oli abiks ka eelnevalt kaamerate ees oldud aeg, kuigi eks igast korrast on jälle midagi uut õppida.

Siiski, omamoodi kogemus oli tühja kohvri najal, kividel ja kontsadel tasakaalu hoida ning ei olnud üllatus ka hilisema seti ajal värskendavat ja külma vett särgil tunda…keegi meist ei andnud järele.

Tuul ja suts külma tegid muidugi oma töö ja selle 4 – 5 tunnise võttepäeva lõpul lõdisesime me pisut kõik:D
Tagantjärele mõeldes polegi need hetkelised pisiraskused mitte raskused vaid ühed koomilised vahejuhtumid, detailid, mis selle kõigega koos käisid.

 

5. Kõige raskem osa antud pildistamise juures?

Raskem osa? Nagu ei meenugi…Katsekiviks võiks seljuhul pidada neid külmakraade.Saime hakkama.

 

6. Sinu keha nõrgim koht fotograafi seisukohalt?

Seda peaks küsima juba fotograafilt:D

 

7. Aga kui rääkida sinu keha tugevamatest külgedest, siis mis need oleks?

Siingi lähtun pigem sellest, mida olen kuulnud. Piltidelt on kiidetud huuli, põsesarnu, õlgu, silmi..ja muidugi ka minu sarnasust Scarlet Johansseniga. Eks see ole ka juba vaataja otsustada.

Iseennast kiitma ei hakkaks, aga ütleme et tunnen end hästi portreesid tehes, näoilmeid eksponeerides, ka õlad, käed ja piht on need, millele enam rõhku panen.

 

8. Kuidas hindad QOQO tiimitööd – fotograaf, meik ja muu eelnev ettevalmistus ning kohapealne tegevus? Kas oli fun?

Tiim oli väga tore ja positiivne. Oli parajalt suunamist, kokkuhoidmist ja tuge. Ettevalmistus, planeerimine, lõpuks ärategemine. Siiani olen näinud nii lahedat kui ka proffesionaalset lähenemist, koostööd, millele võib kindel olla.

 

9. Milline osa pildistamise juures oli füüsiliselt kõige raskem?

Lõpus hakkas kindlasti see pisike väsimus tunda andma ning ikka see akrobaatika kohvriga:D..ikka ei leia selle shoodi juures selliseid suuri raskusi, pigem parajaid proovilepanekuid.

 

10. Mida soovitaksid tulevastele modellidele, kellel pildiseeria alles tulekul?

Tulevane modell, kel alles seeria tulekul, soovitan eelkõige eneses kindel olla, et ta selleks kõigeks valmis on. Kindlasti kõik eelnevalt endale selgeks teha, et vältida hilisemaid arusaamatusi, endasse uskuda ja tunda end ilusa ning väljapuhanuna. Mitte karta kriitikat ega suunamist, see kõik on pildi kvaliteedi huvides ja endalgi hiljem tore vaadata.

 

11. Mida teed siis, kui noorus möödas ja modellina enam tööd ei saa?

Hehe, seda ei juhtu. Kui aega antakse, kavatsen veel 80aastaselt huvitavaid ja krehvtiseid fotosid säristada.
Igaljuhul tegelen veel millegagi, mis antud valikut täiendaks.

Ilmselt saab see olema midagi meelelahutusvaldkonnast, ettevõtlusest või siis midagi ajaloo vms seonduvast, mis on mulle alati huvi pakkunud.

 

12. Pajata kõige hulljulgemast teost oma elus!

Alasti ujumaskäimisega või langevarjurhüpetega ma hetkel kahjuks rõõmustada ei saa. Küll aga oli üks parajalt sürr kogemus minu jaoks Türgis Alanyas südaööl varemetes kolamine. Hulle ja koomilisi olukordi on juhtunud parajalt, nii et selle jaoks midagi ise ette võtma vaat et ei peagi.

 

13. Mida arvad eesti meestest? Kas nad on sinu maitse?

See sisu on nähtav VIP kliendile