QOQO-cover-esikaas-inessa-tushkanova

INESSA TUSHKANOVA – seksikaim ralliäss

Neiu ebatavalise elukutsega. Modell, kes poseerinud paljudes ajakirjades, muuhulgas tervelt neli korda Playboy esikaanel. Professionaalse võidusõitjana on Inessa Venemaa ringradade karikaomanik, kes võistleb külg külje kõrval meestega tõeliste proffide keskel.

Q: Kas sinu lapsepõlv möödus rohkem mänguautode või Barbiede keskel?

Inessa: Mängisin ikka autodega! Barbiesid meeldis mul lihtsalt koost lahti võtta ja neil näiteks juuksed maha pügada.

Q: Kuidas sa üldse rallimaailma sattusid?

Inessa: Täiesti juhuslikult kohtasin kunagi kohvikus ühte amatöörrallide organisaatorit, kes korraldas rallisid standardvarustuses autodele. Tema kutsus mindki ühes sõbrannaga võistlusest osa võtma. Tol hetkel olin ma alles juhiloa saanud ja äsja olin järelmaksuga hankinud ka uue auto. Nii saingi rallipisiku.

Q: Niisiis võib seda lugeda sinu rallikarjääri alguseks?

Inessa: Jah, just. Amatöörrallis sõitsin terve hooaja tavalise sõiduautoga. Paralleelselt töötasin ka profiralli kohtunikuna ja tseremoonia korraldajana vastutasin ka pealtvaatajate ohutuse eest. Järgmine samm oli kaardilugeja amet. Sõitsin kolmveerand hooaega N4-s ja alles kolme aasta möödudes istusin ise ralliauto rooli. Nimelt osalesin toona Zero meeskonna meistrivõistlustel Ukrainas Subaru WRX STI-ga.

Q: Kui suur on teie meeskond ja kas oled seal ainuke naine?

Inessa: Meil on kokku kaks tiimi. Esimene on „Tuškanova Motosport”, kus on kokku lausa kolm neidu. Kõik tiimi liikmed pärinevad eri riikidest. Teine on „EAMV Motosport,” kus on kõik mehed. Tegu on täielikult iseseisvate tiimidega − me ei kasuta kõrvalist abi, vaid teeme kõike ise.

Q: Kuidas sinusse kui naisesse rallis suhtutakse? Kas sind koheldakse samaväärselt meestega või tehakse vahest mööndusi ka?

See sisu on nähtav VIP kliendile