JULIJA - Hipitüdruk Raasikult

JULIJA – Hipitüdruk Raasikult

Julija Lobanova (19) on rohkem kui ilus. Piltilus, ma julgeks väita! Julija ilu märgati ka Eesti kõrgkoolide vahelisel missivõistlusel ja 2010. aasta tudengimissi tiitel riputati just temale kaela. Julija elu täidab usin õpitöö kõrgkoolis ja laulmine tüdrukutebändis Summerstyle, lisaks aktiivne spordi-tegemine – muide, tegu on Eesti noorte mitmekordse koroonameistriga! Playboyl on suur au tutvustada lootustandvat ja äärmiselt kaunist noort naist ning soovida talle omalt poolt kõrget lendu kõiges, mis ta ette võtab. Suur austus ja imetlus Julijale ka mitmekultuurilise tolerantsuse ja püüdlikkuse eest. Julia on õrn, vaba hinge ja meelega, suvine veetlev hipi.

Millega sa praegu tegeled?

[Julija] Õpin Mainori Kõrgkoolis ettevõtlust. Teine suur kirg on laulmine. Summerstyle pandi kokku alles hiljuti. Mina ja bändi teine laulja Caroly valiti välja casting’ul. Suveks on meil plaanis juba mitmeid esinemisi ja olen selle võimaluse eest tänulik!

Mis sinu aega muusika ja kooli kõrval veel sisustab?

[Julija] Üritan leida aega ka oma spordikire, koroonamängu jaoks.

Vau. Koroona?

[Julija] Jah. Olen Eesti noorte meister ja Eesti naiste arvestuses kuuendal kohal. Rahvusvahelisel turniiril- Venemaal saavutasin teise koha. Enamik inimesi arvab, et koroona ei ole eriline sport, kuna spordiuudis-tes ei kajastata seda just väga tihti. On olemas Eesti Koroonamänguliit. Noori mängijaid hoitakse väga, kuna meie oleme selle ala tulevik! Mängin ka jalgpali ja korvpalli.

Sa oled pärit Raasikult. Kuidas suur-linna-elu meeldib?

See sisu on nähtav VIP kliendile