Kas kuum vann mõjutab mehe spermatosoide?KüsimusLugesin kuskilt, et kuum vann mõjutab meeste spermatosoide. Ehk munandikotid asuvadki kehast väljas seetõttu, et sperma valmimiseks oleks sobiv, jahedam temperatuur. Kas selle põhjal ei võiks välja töötada rasestumisvastase vahendi meestele? Midagi, mis hoiab meeste munad pidevalt ülekuumenenud olekus? Sest miks naised peavad kogu aeg end ja oma tervist ohvriks tooma!?

Naine, 22a

vastus seks kuidas kriitika

Sellist meetodit katsetati juba 80 aastat tagasi. Teadlased uurisid, mis juhtub spermaga kuuma toimel. Mitmed leiutajad on üritanud edutult turustada nn munandipaunu ja isoleeritud aluspesu. Munade kuumutamine võib iseenesest toimida, kuid see nõuab distsipliini. 1946. aastal tehtud uuringu käigus leotasid katsealused oma mune 46-kraadises vees 45 minutit päevas kolme nädala jooksul. Steriilsus tekkis vaid kuueks kuuks.

Teine uuring näitas, et hoides mune tihedalt keha vastas, tõusis munandite temperatuur piisavalt, et pidurdada sperma produktsiooni. Kuid ka see ei ole usaldusväärne meetod, rääkimata ebamugavusest.

Viimane mittehormonaalne rasestumisvastane vahend meestele, mida praegu uuritakse, on geelisüst munandite ja eesnäärme vahel olevasse juhasse. See rikub mööduvate spermatosoidide elujõulisuse. Sigivuse saab taastada geeli eemaldamisega.

Lisa kommentaar