KRISTIINA - Juulikuu päike

KRISTIINA – Juulikuu päike

Leekivalakaline habras kaunitar Kristiina Štern elab Rakveres, kus teenib leiba tõlkimisega vene ja inglise keelest eesti keelde ja vastupidi. „Tööd jätkub kõvasti!” ütleb ta rõõmsalt.

Inglise keele sai Kristiina selgeks koolilapsena, kui veetis mitu suve Inglismaal keeltekoolis. Ukraina-eesti segaperes kasvamine andis kaks kohalikku keelt lisaks. Kõrghariduse sai Kristiina aga hoopis logistikuna. Talle meeldib kõik matemaatikaga seotu ja matemaatika oli tal koolis alati puhas viis. Õpitud erialal pole punapea paraku küll päevagi töötanud, küll aga näiteks Rakveres Grossi kaupluste ostujuhina.

Kristiina ühendab endas tõeliselt sulnilt reaalse ja romantilise – nii erialaliselt kui ka elus üldse.

Ta peab end tõeliseks looduslapseks, kuna elas esimesed 15 eluaastat mere ääres, Kundas. Mere äärde ja päikese kätte sätib ta end nii tihti kui vähegi võimalik.

Kristiina peab väga lugu oma perekonnast. „Olen ainuke laps ja vanemad on minu jaoks kõik, meil on väga lähedane suhe. Nad on minuga väga palju tegelenud,” kiidab ta.

Kuidas nii ontlik tütarlaps siinsesse pildiseeriasse sattus? Kristiina naerab: „Ka üks tuttav küsis – kuidas sa julgesid minna? Vastasin, et tahaksin kordki elus teha asja, mille eest jumal just ei karista, aga mida ka kurat heaks ei kiida. Lihtsamalt öeldes – tahtsin teha midagi, et mitte liiga korralikult kogu elu elada!”

„Panin selle seeriaga end kõvasti proovile, olen tegelikult üsna häbelik inimene.

Kui kahtlen endas kas või 1 protsenti, kipun asja katki jätma. Ma polnud veel pildistamispaigaski päris kindel, kas lähen lõpuni, aga kõik sujus nii hästi! Välja arvatud sääsed ja sipelgad, kes närisid mind mehiselt.”

Kristiina on ka enne hobustega kokku puutunud. „Ma armastan väga hobuseid! Ta on suur loom, kes paistab lähedalt üsna hirmuäratav, teisalt on ta jälle õrn ja ilus – fantastiline! Selle hobusega saime ilusti jutule ja talle muide meeldis väga poseerida!”

Millele kulutaksid raha, kui oleksid rikas?

Kindlasti nii, et kulutatud raha teeniks end tagasi.

See sisu on nähtav VIP kliendile