Modell kuidas saada modelliks

Kuidas saada modelliks?

Ära kaota aastaid – tee endast elu-fotoseeria!

QOQO on ainus Eesti bränd, mis on alati tulvil ilusaid naisi. QOQO ei ilmu printversioonina. See on online väljaanne, mille veerge on aegade jooksul kaunistanud paljud staarid nii Eestist kui mujalt maailmast.

Soovid kandideerida modelliks?

Saada qoqo@qoqo.ee oma kehamõõdud, lühitutvustus ja vähemalt 3 fotot, kus poseerid alasti või napis pesus.

Kui oled julge, kena ja särtsakas naine, siis võib QOQO fotoseeriast saada just sinu võimalus suurele areenile jõuda. Ka Eesti kaunitaril­ on šanss pääseda oma fotodega Euroopa glamuuri ajakirjadesse, sest maineka brändina teeme koostööd mitmete skandinaavia parimate agentuuridega.

Ole vähemalt 18aastane, julge ja ambitsioonikas. Saada meile oma portree foto ja veel vähemalt kolm fotot pesus ning topless. Pane kirja andmed (pikkus, kaal, rinnaümbermõõt, hobid), lisa juurde kontaktandmed ja saada see kõik e-kirjana aadressile qoqo@qoqo.ee.

Tule ja Sinust võib saada promotüdruk,supermodell või järgmine seltskonnakuulsus!

Kui osutud väljavalituks, teevad oma ala profid sinust unustamatu fotoseeria, mis võib muuta sinu elu…

NB! Kõik pildistamise ja publitseerimisega seotud üksikasjad kooskõlastatakse modelliga eelnevalt.
Pikkuse, kaalu, kehaehituse ja vanuse ülemist piirangut otseselt ei seata, kuna glamuuri fotondus oma ääretus laiuses võimaldab väga ilusaid seeriaid teha nii pikast ja saledast kui ka lühemast ja pisut täidlasemast modellist. Kõik oleneb temaatikast. Ka 20 ja 40 aastane naine ei ole antud juhul omavahel kuidagi võrreldavad, sest ilu ja seksapiilsus ei püsi tänases maailmas enam ammu vanades iganenud raamides.

Kui meie koostöö laabub, siis võid saada osa väga prestiižikates projektides, millega QOQO seotud on.

Väikese ülevaate meie modellide projektidest saad SIIT

Väga hea ülevaate pildistamistest saad läbi rohkete QOQO videote

Juhul kui pelgad suuremat tuntust ja rambivalgust, siis on võimalik kuvada sind puudutavat sisu ka ainult QOQO privaatses VIP keskkonnas.

Oma ankeet saada qoqo@qoqo.ee

Lisa kommentaar