estonian-glamour-girl-Lotte-nude-posing

Aprilli kaunitar Lotte Zhemtshugov (28) on pärit Tartust, kuid mõni aasta tagasi kolis ta Tallinna. See linn sobib tema temperamendile paremini. „Tartus voolas aeg teistmoodi, kõik tundus seisvat. Inimesed sõidavad hästi aeglaselt, mõtlevad oma mõtteid, müüjatel on nii palju aega…Tallinnas on rohkem elu!” Nüüd töötab Lotte Tallinna Porsche esinduses asjaajajana.

„Töö keerleb ümber ilusate autode, mis mind pidevalt ümbritsevad. Olen juba tõeliseks autopedeks muutunud,” naerab Lotte. „Tunnen autosid pimedas ära esitulede järgi, jagan mootorist – näiteks mis vahe on turbol ja bi-turbol.” Kui oleks voli valida, sõidaks ta valge Porsche Carrera turboga. „Valge näeb kõige šefim välja, kui autol on spoilerid!” Välimuse poolest meeldib talle aga kõige rohkem Porsche Cayman, eriti kui see on musta värvi ja sellega öösel sõita. „Megailus, nagu panter!” on tüdruk vaimustunud.

Üks, mida Lotte tingimata vajab, on vaheldus. Kui senine elu rutiiniks muutub, on aeg midagi ette võtta. Üks tema viimaseid väljakutseid on koos õega asutatud firma, mis koolitab ja vahendab tooteesitlejaid. Piisavalt vürtsikaid emotsioone pakkus talle ka meie fotoseeria tegemine kasiinos.

Mida teeksid, kui sul oleks rohkem aega?

Reisiksin hästi palju.

Kirjelda oma tavalist päeva:

Hommikukohv-dušš-tööle-trenni-koju.

Mis muudab naise seksikaks?

Enesekindlus, avatus, hoolitsetus.

Mis sulle vastu hakkab?

Räpased ja rumalad inimesed.

Kirjelda oma ideaalset nädalalõppu:

Õhtu koos kallimaga, vann ja massaaž…

Mis sind käima tõmbab?

Maitsev vein ja meeldiv seltskond.

See sisu on nähtav VIP kliendile