MARGRET - Juuni kaunitar 2011 QOQO pildiseeria

MARGRET – Juuni kaunitar 2011

Istume Margaretiga mõnusas hubases kohvikus. Tellime kohe pokaali veini, et jutt libedamalt jookseks, ja lepime kokku, et uudishimu pole patt ja Playboy ei kuulu nende ajakirjade hulka, kus tagasihoidlikkus oleks voorus. Vaatan teda ja mõtlen, et on ikka loodus mõnele armuline olnud – suurte avalate silmade ja ronkmustade juustega miniatuurne täius istub mu ees ning ma otsustan alustada tasa ja targu, kartes, et see ilus ilmutis võiks kildudeks puruneda ja haihtuda. Panen tähele, et meie lauda piidleb vastaslauas istuv meesteseltskond. Margaret õnnistab neid särava naeratusega ja pöörab siis juuste lehvides minu poole: „Noh, millest me siis räägime?”

1. Millega sa praegu tegeled?

Praegu räägin ühe seksika blondiiniga juttu, aga üldiselt kulub suurem osa energiast gümnaasiumi lõpueksamitele. Iga ilu jaoks investeeritud minut annab igapäevaelus tunnikese edumaad, seega panen rõhku välimusele ja kannan suure innukusega hoolt, et ilusalongid minu eluaja jooksul pankrotti ei läheks!

Kahju küll (pole), aga minu ilusates mõtetes on nii mõnelgi inimesel kuul juba korduvalt sisutut kolpa läbistanud, sest nii palju kui võimalik, käin koos oma väga hea sõbraga lasketiirus energiat kogumas.

Üks minu hobisid ja kirgi on minu töö jumestajana. Naudin inimestes kaunima väljatoomist ja rõhutamist. Annan iga päev omalt poolt panuse, et maailm oleks ilusam koht, kus elada. Kellel soov end eriliselt tunda, võtku minuga ühendust Abigaili Ilusalongi helistades!

Veel kasutan igal võimalusel nädalavahetusi, et kodumaa lahtised asfaldikivid jalge alt pühkida ning erinevate linnade ööelu ja kultuuriga lähemalt tutvust teha.

Hahaa… juba pärast esimest küsimust saab aru, et rääkida mulle meeldib… ja mitte vähe, nagu näha.

2. Sind tuntakse rohkem Lauri Pedaja eksina. Aga mis on sinus sellist, mille pärast sa võiksid veel kuulus olla, aga mida sinust lihtsalt ei teata?

Need inimesed, kes mind tõesti tunnevad, ei ole mind kunagi Lauri naise või nüüdseks eksina seostanud. Inimesed, kes on võib-olla lihtsalt minu nime kusagilt kuulnud, arvaku või seostagu kuidas tahavad, sest tuntus või avalik tähelepanu ei ole iial minu põhieesmärk olnud ja sellepärast mingeid jõu- ja ilunumbreid kindlasti tegema ei hakka, et siin väikeses konnatiigis „kuulus” olla!

3. Miks te lahku läksite?

Nendele küsimustele ei ole veel mitte keegi peale meie enda lähedaste vastust saanud, kuid ütlen ausalt, et mina sain Laurist üle juba enne lahkuminekut. Saage teie ka palun, aitäh! See teema on ennast ammendanud ja punkt.

Tairi, äkki aitad mind natukene intiimsemale ja vallatumale lainele tagasi tuua, see oli nii ebaerutav küsimus!

4. Kas oled vaba ja turul jälle saadaval?

See sisu on nähtav VIP kliendile