MARTA VAARIK kogemuste jahil

MARTA VAARIK kogemuste jahil

Peoloom ja kuulsa isa tütar Marta Vaarik (21) võtab hoolega elult õppetunde. Küllap kuulub nüüdsest nende hulka ka käesoleva pildiseeria tegemine

Miks sa vahepeal Tallinnast Costa Ricasse põgenesid?

Ühte elu ei jõua kogu aeg elada, vaheldust on vaja. Aeg-ajalt tahaks olla mitte keegi, Tallinnas pole see lihtne. Eneseotsimise aeg on praegu – kes ma olen, mida tahan.

Sinu puhul pole vist liig küsida, mida ekstreemset reisil juhtus?

Noh, surfiküla rendimajast visati meid enne tähtaega välja, sest ma käisin öösel paljalt ujumas. Oli küll hipiküla, aga naistele päris kõik ikka lubatud pole…

Pärast Costa Ricat lendasime Guatemalasse, seal meeldis mulle kõvasti rohkem. Päris elu, mitte turistiauk. Sõitsime pimedas üle autodele mõeldud rippsilla, jätsin auto sillale seisma ja kutsusin teisi välja ilu vaatama. All oli kiire vooluga jõgi. Astusin autost välja ja kukkusin jala silla laudade vahele kinni, see tee polnud mõeldud jalakäijatele. Sõpradel oli sekund šokki, et kas kukkusin alla.

Millega praegu tegeled?

Elan õhust ja armastusest. Teen ühtteist, tahaksin edasi õppima minna. Siiani tundub uskumatu, et keskkool lõpuks läbi sai. Ja käin poksitrennis. Tahan lööma õppida. Et kui vaja, saan mehi lolluse eest karistama hakata. Tegelikult kardan üksi pimedatel tänavatel käia.

Kuidas pildistamine tundus?

See sisu on nähtav VIP kliendile