Mees ei taha armastust ja lähedust

suhe seks lähedus

Kirjutan kõigile meestele, kellele tundub, et nende naised ei rahulda neid piisavalt. Nagu ma aru saan, on meestele täiesti vastuvõetamatu suhe, milles on küll armastus ja lähedus, kuid puudub seks. Kas nad ei saa aga aru, et ühele naisterahvale on omakorda vastuvõetamatu suhe, milles keerleb kõik ümber seksi, aga armastust ja lähedust ei ole, nii et on ka arusaadav, et me rahuldame oma vastavaid vajadusi mujal.

Asi ei ole selles, et meile ei meeldi seks, kaugel sellest. Paar päeva tagasi oli meil mehega vägagi kuum öö, aga tegelikult mõtlesin ma sellal hoopis ühele töökaaslasele. Ta pöörab mulle alati tähelepanu ja räägib, kui hea ma välja näen. On üllatav, kuidas üks tegelikult täitsa võõras inimene mulle ilusaid asju öelda oskab ja seda ka teha viitsib. Nii et ma tunnen end justkui petetuna.

Ma pakun välja diili: meie, naised, lubame, et ei tõmbu iga kord eemale, kui te meid puutute, kui te lubate, et puudutate meid vahel lihtsalt niisama, ilma et see peaks kuhugi viima.

Andra, Tallinn

 

seks

Kõigepealt – kust sa võtad, et mehed ei taha armastust ja lähedust? Me lihtsalt ei taha, et seksiga alati selline pagana tsirkus kaasneb. Me teame, et peaksime oma abikaasade ja elukaaslastega igavesti kurameerima, kuid enamik meist võtab abielu siiski kui kokkulepet, mille alusel me ei pea end enam nii palju oma naistele tõestama. Naise ükskõiksust seksi suhtes võib aga mees tõlgendada kui märki sellest, et naine teda enam enda kõrvale ei taha. See on midagi sarnast, mida naine tunneb, kui mees temaga rääkida ei taha. Ja selles asjas saaksid mehed alati end parandada – seda meile ka pidevalt meenutatakse. Mida me aga sellest kirjast välja loeme, on see, et mõned naised ei oska hinnata regulaarse seksi tähtsust mehe vaimsele tervisele. Nad arvavad, et seks ei peaks meestele nii tähtis olema ja et meeste näiliselt piirideta iha selle järgi on ebaviisakas ja – nagu sa ütledki – tekitab vastikustunnet.