Mida süüa, et spermal oleks parem maitse?

Mida süüa, et spermal oleks parem maitse?

Küsimus

Mida peaks mees sööma, et tema sperma maitse parem oleks?

Kerd, 22a, Tallinn

nõuandja vastus

Oled asjast õigesti aru saanud – inimese kehalõhn ja eritiste maitse sõltub paljuski sellest, mida ta sööb. Küllap on ka sperma mekk maitseasi. Eeldame siiski, et kokakunstis hinnatud maitsekoosluste timmimine ei ole praegusel juhul eesmärk. Ka veinisoovitus jääb andmata – alkohol lisab spermale pigem mõrkust.

Parim ja järeleproovitud spermamagustaja on ananass ja selle mahl. Sama mõju olevat ka petersellil. Söö rohkem puuvilju ja joo vett ning vähenda punase liha ja teravamaitseliste toitude osakaalu oma toidulaual. Suitsetajana kindlustad endale samuti kibedama sperma, kuid potentsi langedes pole varsti sellel ilmselt nagunii tähtsust.

Ära heitu, kui „romantiline õhtusöök” pikaajalisest erimenüüst hoolimata kaaslannale maitseelamust ei paku – iga mehe seemnevedelikul on oma unikaalne maitse. Kuigi taimetoitlaste sperma on reeglina magusam kui lihasööjatel ja diabeetikute oma maitseb lausa mee või meloni järele, siis ära unusta oma söögisedelit korrigeerides, et mehena on sinu ülesanne elujõuliste seemnerakkude tootmine. Selleks tuleb aga täisväärtuslikult toituda.

Sperma maitset parandavad ananass, ploom, mango, nektariin, apelsin, sidrun, laim, greipfruut, petersell, koriander, piparmünt, roheline tee.

Sperma maitse teevad kehvemaks punane liha, kana, küüslauk, sibul, piimatooted, spargel, brokoli, lillkapsas, rasvane toit, vürtsid, kohv, šokolaad.

Lisa kommentaar