NADJA - kurvikas postitantsu treener QOQO

QOQO Modell ja exotic pole dancingu treener Nadja näitab kui seksikalt paneb sinu keha liikuma postitantsu treening.

Avaldatud: 24.04.2014

Tekst, videod ja fotod: QOQO

See on mõnus trenn, mida saab vabalt harrastada igas eas ja kehakaalus naine, sest raskusastmete skaala on ülilihtsatest painutustest kuni kaelamurdvate trikkideni välja, väidab Nadja.

Q: Mis asi on exotic pole dance ja kuidas see erineb tavalisest pole danceist?

Nadja: Pole dance on väga lai kultuur, milles on palju erinevaid suundasid, alates väga sportlikust pole dancest, lõpetades erootilise ja eksootilise pole danceiga. Pole dance exotic on süntees naise atraktiivsusest, paindlikkusest, unikaalsusest kooskõlastatuna individuaalsusega – sensuaalne saladusteloor. Exotic pole danceis on 70% “privaattantsu” ja vaid 30% trikke posti otsas erineva raskusastmega. Tavaline pole dance sisaldab rohkem füüsilist – trikid ja kiired üleminekud.

Q: Sa tantsid väga graatsiliselt, võib öelda et lausa professionaalselt! Kui kua postitantsuga tegelenedud oled?

Nadja: Ma tänan. Võtan seda suure komplimendina! Tegelen selle alaga juba 7 aastat. Alguses oli see nö väike hobi, millest ajaga kasvasid välja juba süstemaatilised treeningud.

Q: Kui keerukas üldse on sellise posti otsas turnida ja samal ajal veel kõiksugu trikke teha nii, et asi oleks ka kõrvaltvaatajale ilus jälgida?

Nadja: Oleneb kui keerulisi harjutusi teha kavatsed. Pole dance trennis võib ju ka lihtsamaid harjutusi ja painutusi teha. Keerukamad võtted eeldavad aga üksjagu pealehakkamist, tööd, jõudu ning kindlasti ka talenti.

Q: Kui kaua peaks õppima et saada sinu levelile?

See sisu on nähtav VIP kliendile