NATALJA SABARINA - QOQO pildiseeria

NATALJA SABARINA – QOQO pildiseeria

Nagu me kõik teame, on Eestis väga ilusad inimesed, kelles on segunenud slaavi temperament ja eestlastele omane tasakaaluharmoonia. Hea kombinatsioon. Just sellepärast ongi meid näha igal pool üle maailma säramas miljonite seas. Sain tuttavaks ühe toreda, armsa eesti neiuga, kellele ilu on antud kuhjaga, nii sisemist kui ka välimist. Teekond viis Eestist kaugele romantilisse Itaaliasse, kus meie päikseke on toonud sära ja ilu üle terve riigi. Selleks, et saada kätte see kaugele lennanud liblikas, sõitsin Rooma  – eestlasi pole ka siit raske leida. Juba kaugelt oli näha heledate silmade ja blondide juustega neiut, kes rõõmsalt vastu tõttab. Egas midagi, asume uurima, kuidas siinkandis lood ja mis on head palad.

Mis inspireeris Sind QOQOle poseerima?

Armsalt naeratades.) See on olnud mu väike unistus. See annab mulle juurde enesekindlust edasipidiseks.

Mis koht see on, kus pildistasite?

Sõjakindlustused Veneetsia lähedal. Punker, kus II maailma sõja ajal hoidsid rinnet sõdurid. Väga ilus ja ajaloolist hõngu täis paik.

Kas arvad, et QOQOle poseerimine aitab sul tulevikus oma karjääri edendada?

See annab kindlasti juurde populaarsust ka Itaalias, kuna ma töötan šõubisnises. See on hea ja kasulik, kui esindan ennast ka teistes riikides, olen ajakirjades rahvusvaheliselt jne. Ja muidugi ikkagi Eestis, oma kodus ka teatakse rohkem.

Nimeta mõned väljaanded, kus oled poseerinud?

Diva Futura viie viimase aasta kalendrid on üks lemmikutest. Muidugi palju-palju teisi projekte: reklaamides, ajakirjades, üritustel, televisioonis. Neid on päris suurel hulgal, et ei jõuagi siia kirjutada ja kõike meeles pidada.

Millega tegeled praegu?

Töötan üle Itaalia šõubisnises kui fotomodell ja tantsija. Samamoodi ka televisioonis ja filmides – olen näitleja. Olen ka mänedžer erinevatele moeagentuuridele, tantsijatele, modellidele.

Räägi lühidalt oma kunagisest elust Eestis. Kus õppisid ja millega tegelesid?

See sisu on nähtav VIP kliendile