Amazing-model-from-Olga-from-QOQO-Magazine

 

Q: Räägi endast. Missugune inimene sa oled ja millega tegeled

Olga: Olen 25 aastane elurõõmus neiu. Meeldib hullupööra reisida ning tegeleda spordiga (jooga, tantsimine, rulluisutamine jne). Loomadest armastan kõige rohkem koeri. Kirglikumateks hobideks on veel joonistamine ning fotograafia.

Q: Mida oled praeguseks saavutanud?

Olga: Kõige rohkem teeb rõõmu, et ma ei sõltu kellestki ega millestki… Mul on kõik eluks vajalik olemas ning suhtun ellu väga positiivselt! Mul on väga lahedad vanemad, keda armastan üle kõige ning aitan alati! Ütleme nii, et kõige tähtsam on olemas! (naeratab)

Q: Mille poole pürgid? Sinu unistus, mille kavatsed kindlasti teoks teha?

Olga: Unistused võivad muutuda. Pigem peaks enda ette seadma sihid, mida siis täitma hakata. Üheks sihiks on minna ümbermaailmareisile! Õppida tundma erinevaid kultuure, avastada kõike, mis avastamist väärt! Näha maailma!

Q: Rääkisid, et sulle meeldib väga reisida. Millistes riikides oled juba ära käinud?

Olga: Ojaaaa, meeldib väga, sest olgem ausad, mida rohkem reisid, seda rohkem täiendad ennast ning avardad oma maailmavaadet. Ohh…ma olen olnud paljudes maades – Venemaal, Baltimaades, Prantsusmaal, Saksamaal, Kreekas, Maltal, Itaalias, Hispaanias, Austrias, Türgis, Küprosel, Belgias; Aasias Taimaal, Kambodžas…rohkem hetkel meelde ei tule (naerab).

Q: Kujuta ette, et sind saadetakse mahajäetud saarele ning sa võid kaasa võtta vaid 3 asja, mis need oleks?

Olga: Telk, kompass ning tuli.

 

Q: Kuidas tundsid ennast alasti poseerides? Kas see oli sinu jaoks raske?

See sisu on nähtav VIP kliendile