Ithaka Maria - Naine nagu filmis

Tekst: Mai Leemet
Fotod: Marko Söönurm, Karel Kadam

Räägime seksika laulja, laululooja, tantsustaari ja lihtsalt äärmiselt võluva naisterahva Ithaka Mariaga­ meestest, tema kirglikust loomusest ja seksist. Sellest viimasest võiks Ithaka rääkima jäädagi, sest seks on tema jaoks kõige tänuväärsem nauding siin elus! Naine nagu filmis!

Millised mehed on atraktiivsed?

[ITHAKA] Sirge seljaga mehed.

Oled kaua olnud koos Tomi Rahulaga. Kas kiusatust kellegi teise järele ei ole tulnud?

[ITHAKA] Mulle ei sobi distantssuhe ja armastus on siis, kui inimene ongi mulle füüsiliselt lähedal. Kontakt on minu jaoks nagu kaitsekeep või ankur, niisugune tasakaalustaja, mida vajan selleks, et olla tugev ja mitte suvaliselt triivida või lendu panna. Meie töö ja graafik, ühised ettevõtmised seda just võimaldavadki. Pealegi elu armastab mind ja mina elu, sellepärast saadab ta mulle kiusatuste asemel kingitusi!

Kas sind on vaja taltsutada? Või oled rahuliku ja malbe loomuga?

[ITHAKA] Olen väga elava loomuga. Kirg ja pühendumine­ käivad minuga kaasas, ükskõik mida ma ette võtan. Muidugi teeb see mind ka tohutult emotsionaalseks. Ma ei tunne, et vajaksin taltsutamist. Samas pean ütlema, et õnneks on olemas inimesi, kellele ma olen nii tähtis, et nad on õppinud mind nii kannustama kui ka mu tuure maha võtma. Toimib niisugune huvitav kokteil sirgjoonelisusest ja leebusest, aga doseerimine peab olema aus. Eeldus on kahtlemata see, et usaldan inimest. Iga altvedamine kahandab minu silmis mehe võimu ja kui võimu pole, oleks ka väga rumal püüe ohje haarata.

Milline on eesti mees?

See sisu on nähtav VIP kliendile