QOQO KAUNITAR - Särav ja sportlik Laura

Fotod: Kalle Veesaar  Riided: Puma, Marc & André  Ehted: Riviera  Meik: Katrin Väli / ARTDECO  Stiil: Tene Sommer

Laura Reisalu (27) on kui kevadpäike – särav ja tervisest pakatav.­ Lauras on sihikindlust ja usku ning tänu neile omadustele on ta jõudnud Eesti fitnessimaailma tippu. Laura räägib meile oma meelisspordialast, meestest, seksist ja muidugi ka sellest, kuidas igaühel meist oleks võimalik muuta oma eluviis sportlikumaks ning saavutada oma unistuste vorm. 

Q: Millega sa tegeled?

Laura: Tegelen sellise spordialaga nagu bodyfitness. See spordiala kasvas välja­ vajadusest anda võimalus võistelda fitnessis ilma vabakavata. Siin on rõhk esteetikal – ilu koos sportliku kehaga.

Q: Milline näeb välja sinu tavaline päev?

Laura: Tavaliselt algab päev rattasõiduga, mis kestab umbes tund. Siis kodused kiired toimetused ja tööle. Pärast tööd jõusaali, kus teen päeva teise trenni. Kui olen õhtul tööl, siis teen saalitreeningu enne tööpäeva.

Q: Mida sa sööd, et nii hea välja näed?

Laura: Tänan komplimendi eest. Midagi väga erilist ma ei söö. Menüüs on kana, kala. Kindlasti palju juurvilju, seemned, pähklid, täisteratooted. Pärast treeningut taastusjook. Samuti luban endale jäätist ja šokolaadi. Kord nädalas söön kindlasti midagi, mille järele kõige suurem isu on, tavaliselt on selleks jäätis.

 

Q: Milline mees sinu tähelepanu köidab?

Laura: Kui eeldad, et jõusaalihunt, siis see küll oluline ei ole. Aga sport ja tervislikud eluviisid peaksid olema südame­lähedased, muidu ei suudaks ta mind ju mõista.

Q: Kas rikas ja rumal või tark ja inetu?

See sisu on nähtav VIP kliendile