QOQO KAUNITAR - Siiri KuusmannSiiri Kuusmann on vaatamata oma indiaani välimusele ehtne eesti tüdruk, kuigi mitte tavaline. Tema hobide ja tegevuse hulka ei kuulu ehitud sülekoerakesega tikk-kontsadel ringipatseerimine, vaid motorcycle hillclimbing (tsiklite mäkketõus) ja tätoveerimine – seda nii enda kui ka teiste nahale. Eksklusiivselt meile paljastab Siiri oma kehavõlud võistlusrattal KTM LC4 660 cm+nitro, mille omanik on Eesti meister Urmas Põldma. Sellelt vingelt rattalt pigistab Siiri mängleva kergusega välja oma parimad tulemused.

Kust on pärit sinu motohuvi?

[SIIRI] Motopisiku sain juba päris varakult. Mäletan, kuidas plikatirtsuna vaatasime mu lapsepõlve kodukohas sõbrannadega, kuidas üks suur poiss sõidutas Jawaga oma pruute ja hirmus tahtmine oli ise ka sõidutatud saada. Loomulikult jäin sellest ainult unistama, sest kes ikka sellist tatikat peale võtab. Paar aastat hiljem said mu vennad endale mopeedi ja loomulikult hakkasin ka mina sellega sõitmist harjutama. Siis tuli juba krossikas ja nii ta läks, kuni 1996. aastal soetasime oma endise elukaaslasega esimese tsikli, milleks oli ümberehitatud solo-Dnepr. Loa tegin 1997 ja sellest ajast olen ringi sõitnud väga erinevate tsiklitega. Tsiklite mäkketõusu kui spordialaga olen tegelenud kaks hooaega.

Millised on sinu suurimad saavutused sellel alal? Mida tahad veel saavutada?

[SIIRI] Minu jaoks suur saavutus on üldse see, et ma hakkasin nii hullu alaga tegelema. Kui ma alustasin, siis esimesel hooajal olin ainuke naine sellel alal. Teine hooaeg lisandus veel üks hulljulge. 2010. aastal jagasin Eesti meistrivõistluste sarjas 12.–13. kohta (selles masinaklassis tegi kaasa 26 sportlast). Mida veel saavutada – ikka paremaid tulemusi ja pääseda kümne sekka.

Millist muusikat sa kuulad?

[SIIRI] Põhiliselt kuulan ikka sellist raskemat muusikat. Meeldib väga 90ndate raskerokk ja metal (Metallica, Manowar, Motorhead, Ozzy, Danzig jt). Vana kooli legendid nagu Led Zeppelin ja Jimmi Hendrix lähevad ka väga peale. Kuulan päris tihti ka indiaanimuusikat, mis on täiesti erinev eelmainitust. Kõik oleneb meeleolust.

Millised mehed sulle meeldivad?

See sisu on nähtav VIP kliendile