SANDRA-REICHE---Kuum-SM-blondiin

SANDRA-REICHE—Kuum-SM-blondiin

Selle Skandinaavia iluduse nimi on Sandra Reiche. Oma modellikarjääriga alustas ta üsna varakult ja on sellega tegelenud juba üle seitsme aasta. Treeningud on tema suur hobi, lausa nii suur, et jõusaalis veedab neiu oma kuus päeva nädalast. Neiu Reiche armastab üle kõige vanakooli autosid – suur armastus, mis tal endal garaažis seisab, on Volvo Amazon 65. Ühtlasi töötab Sandra ka pidude hostessina, seega ei ole välistatud, et peagi näeme seda iludust elusuuruses ka mõnel meie peol. Algatuseks nautigem teda siin, nüüd ja praegu!

1. QOQO modelliks kandideerides tegid endast põgusa ülevaate ja peab nentima, et meeldisid meile väga. Kas suudad ka meie lugejatele meelepärane olla – räägi endast.

Saab tehtud!

2. Millega tegeled ja miks valisid just sellise teekonna?

Tegelen kõikmõeldavate asjadega. Mulle meeldib trenni teha. Ülejäänud aja on peod, fotosessioonid ja igat masti ürituste juhtimine üle terve Rootsi ja ka kruiisilaevadel. Ise tahan saada glamuurseks modelliks, sest minu arvates on nad lihtsalt nii särtsuvalt kuumad. Ma armastan kaamerat ja mul ei ole piinlik seda tunnistada – see sobib mulle täiega!

3. Kuidas elukene Rootsis läheb? Mida seal põnevat leida?

Mina olen see huvitav asi, mis Rootsil pakkuda, hahaa… Rootsi on väga ilus maa, kus elavad toredad inimesed. On palju metsikuid pidusid, nii et ma tunnen ennast seal väga hästi. Ainult ilm võiks mõnusam olla.

4. Rootsis on nii palju ilusaid modelle, kuidas see teil seal õnnestub? Mis on selle saladuse retsept?

Tõsi ta on. Mul on õnnestunud hiljuti saavutada ühe glamuurseima modelli kuulsus ja see on lausa uskumatu tunne. Minu kõrval on nii tihe konkurents, on lihtsalt nii palju supervälimusega tüdrukuid. Saladus seisneb minu arvates selles, et tuleb jääda iseendaks. Olen alati keeldunud plaanidest mind muuta – mul on Volvo Amazon ja ma armastan juua õlut ja viskit. Paljud tüdrukud proovivad sellel alal olla keegi, kes nad tegelikult ei ole ja nii siin kaugele ei jõua. Samuti on oluline hoolitseda enda välimuse eest, teha trenni jne. Ja muidugi peab kaamera ees olema võrgutav!

5. Teame, et Rootsi ilmad eriti ei erine meie Eesti ilmadest, aga kas suudaksid siiski mind sinna millegagi meelitada?

Selle külma ilmaga? Parem ahvatlen sind metsikute pidudega, nii et ilmal ei olegi mingit tähtsust!

6. Tead sa rääkida Eestist midagi, oled ehk meil külas käinud?

Olen Tallinnas olnud mitu korda ja arvan, et see on vaimustav linn. Saabun siia tavaliselt laevaga. Olen siin kohtunud toredate ja lõbusate inimestega. Armastan Eestit väga, loodan siia tihti tagasi tulla.

7. Kas julged nõustuda, et meie eesti poisid on tõelised alfaisased või jääb neil midagi sellest seksikast mainest puudu?

See sisu on nähtav VIP kliendile