Summer Girl 2011 kaanelugu - Diana, Gerli, Tiina ja Liis

Toim: Kuna FEB-i kalendrite avaldamisega sattusime eneselegi ootamatult nostalgia lainele, siis lisame siia veel ühe seni lauasahtlis tolmu kogunud pildiseeria ja intervjuu.

Iga QOQO fänn teab, et ka sel suvel otsis meie ajakiri seksikaid neidusid. Modellikonkurss Summer Girl 2011kandidaate hinnati kolmel moel: rahvahääletus internetis, žürii ja QOQO tiim. Internetihääletuse ülekaalukaks võitjaks osutus Diana. Žürii, milles osalesid mitmed Eesti ilu ja modellindusega seotud inimesed, hääletasid parimaks Gerli. QOQO tiim hindas eelkõige suhtlemisoskust ja koostöövõimekust. Lõppkokkuvõttes osutus võitjaks Diana. QOQO tiim arvab, et kõik tüdrukud on suurt kummardust väärt, sest igas kandidaadis leidub midagi sellist, millega teistest selgelt eristuda. Julgus, ambitsioonikus ja tahe elus midagi pisut hullumeelsemat teha on ju kõige tähtsam. Kallid tüdrukud, täname teid kõiki selle ägeda suveseikluse eest!

 

Millega tegeled?

[Diana] Erootiliste tantsudega. See on see, mis hetkel kõige rohkem meeldib ja muidugi on see ka hea rahateenimisvõimalus. Tihti osalen ka modellina erinevatel konkurssidel ja pildistamistel.

[Gerli] Kõige rohkem aega pühendan õppimisele ja enda mitmekülgsele arendamisele. Vabal ajal avastan maailma.

[Tiina] Põhitegevuseks on praegu muidugi üliõpilaseks olemine. Õpin õigusteadust ja see on minu jaoks nagu täiskohaga töö. Kooli kõrvalt tegelen veidi ka spordiga, nimelt käin taipoksis, kuna Tallinnas ei tea kunagi, kui keegi põõsast välja võib hüpata

[Liis] Tegelen kunstiga, joonistan.

 

 

Kirjelda ennast nii kuumalt, et ka mul hakkaks palav.

[Diana] Ilus, seksikas ja iseseisev. Ja mis kõige tähtsam – mitte rumal.

[Gerli] Väidetavalt ütleb üks pilt rohkem kui tuhat sõna. Kui sul selle peale higi tilkuma ei hakka, pole asi enam minus.

[Tiina] Pildid peaksid olema piisav vastus sellele küsimusele.

[Liis] Mina sinu olekut palavaks muuta siiski vast ei saa – olen see, kes ma olen.

 

 

Neli naist paljalt koos… kas seda on varem ka mõnes teises situatsioonis ette tulnud?

See sisu on nähtav VIP kliendile