TRIINU - Vaba ja iseseisev printsess

TRIINU – Vaba ja iseseisev printsess

Triinu Hoolma (22) on edasipüüdlikkuse etalon. Ta õpib Eesti esimeses erakosmeetikakoolis, ta on lõpetanud Make Up Store’i jumestajakoolituse ja äsja omandas ta ka ripsmepikenduse paigaldaja eriala. Triinu päevad mööduvadki enesetäiendamise tähe all, kuna neiu on endale kindlaks sihiks võtnud oma õpingud suvel lõpetada. Triinu on värskelt sisenenud ka vallalise staatusesse ning püüab oma töökuse ja püüdlikkusega elus iseseisvalt hakkama saada. Oma printsessisaate muljetest ja suhte katkemise emotsioonidest räägib Triinu meile oma äärmiselt võluva otsekohesuse ja positiivsusega.

Enamik inimesi teab sind „Unistuste printsessi” saate kaudu. Kuidas on su suhe selle hooaja saatega?

Olen ühe saate ära vaadanud, ei ole rohkem peale sattunud, aga kui kuskil internetis on üleval klippe, siis vaatan, kuna kaks mu väga head sõbrannat osalevad sel aastal võistluses – on huvitav vaadata.

Kas see, mida meie – lihtsad televaatajad – näeme, on tegelikkus? Kas see printsessisaade on selline, nagu meedia seda kujundab?

See on üks suur kokkumäng. Näiteks need kohad, kus head kaadrid on võetud, on põhimõtteliselt lavastatud. Näiteks meile öeldi „olge nüüd õnnelikud”, „olge nüüd pettunud” ja need pildid pandi omavahel kokku.

See sisu on nähtav VIP kliendile