VIDEO - Snäkkidega rannavormi!

VIDEO – Snäkkidega rannavormi!

Märtsikuu hakkab lõppema ning rannahooaeg läheneb gepardikiirusega. Kes veel ei ole alustanud enese vormiajamisega, siis – marss, trenni ja tervislikult toituma! Me kõik ju teame, et ilma regulaarse ja õige toitumiseta vormi ei saa. Kuid meie kiire elutempo juures pole alati aega, et joosta koju süüa tegema. Siis on vaid kaks varianti – kanda lõunat karbiga kaasas või – eelistada hoopiski tervislikke snäkke, mis on kasulikud nii trenni vahepalaks kui lõunapausi ampsuks ajapuudusel. Vali oma lemmik!

1. Kiudainerikkad batoonikesed

Kaks batoonikest (ca 50 g) sisaldavad:

Kiudaineid: 21 – 30 g

Rasva: 16 g

Kaloreid: 200 – 290 kcal

Proteiinid on tähtsad, kui soovid kasvatada muskleid.

Neid batoonikesi leidub paljudes maitsetes, alates pähklist lõpetades šokolaadi- ja marjamaitsega. Kahtlemata üks magusamaid tervislikke vahepalasid.

2. Tuuna – soolvee kala

100 g snäkke sisaldab:

16 g proteiini

Vaid veidi üle 100 kalori.

Rasva vaid alla grammi!

Pakis on ta kergelt marinaadis praetud, magus ja vürtsikas. Võid asendada ka kanalihasnäkkidega. Kui tunned, et hingeõhk on pärase söömist halb, pista põske suhkruvaba närimiskumm.

3. Veiseliha snäkk

45grammine pakike sisaldab:

180 kalorit,

4 g rasva

30 g proteiine

4. Proteiinijook

100 g ca 380 kcal

4 g rasva

80 g proteiine

Tihti peetakse seda kalliks, kuid arvestades, kui vähe pulbrit kulub ühe portsioni joogi jaoks (ca 30 g), siis ei ole hind üldse mitte kirves.

5. Mandlid

100 g ligi 640 kcal

54 g rasva

18 g proteiine

Üks parimaid kasulike rasvade allikaid. Vahepalana sobib tarvitada u 30 g. Kui Sulle mandlid ei maitse, võid neid asendada ka pähklite või päevalilleseemnetega.

Lisa kommentaar