VIOLINA - Kolm viiuldajast kaunitari, kes armastavad mehelikke mehi!

VIOLINA – Kolm viiuldajast kaunitari, kes armastavad mehelikke mehi!

Violina ühendab endas kolme kaunist Eestimaa neidu, keda ühendab kirg mängida muusikat elektriviiulitel. Saage tuttavaks: eksootiline ja riskialdis Daana Ots (22), keeruline ja spontaanne Johanna Marie (18) ning unistajast unustaja Käll (21).

Daana Ots on eksootilise välimusega eksklusiiv-alternatiiv-viiuldaja-modell, kelle isa on pärit Aafrikast, Kongost ja ema eestlane. Muusika ja kõik muu selle juurde kuuluv on teda eluaeg paelunud ning sellega on ta ka lapsest saadik tegelenud. Lisaks meeldib talle väga süüa teha, tantsida ja reisida. Sõbrad iseloomustavad teda kui tüdrukut, kes on väga julge, riskialdis ning võib korda saata hullumeelseid tempe, kuid samas on ta rahumeelne ja kaine mõistusega. Daana ütleb, et võib olla üsna äkilise loomuga paras vigurvänt ning samas väike memmekas ja laiskvorst. Ta on esindanud ka Eestit Eurovisiooni lauluvõistlusel Kiievis tüdrukutebändi Suntribe koosseisus.

Bändi pesamuna Johanna Marie Ainomäe on Tallinnast pärit neiu, kelle kirgedeks on juba väiksest peale olnud muusika ja sport. Viiulimängu alustas ta kuue aastaselt ning seitsme aastasena astus ta Tallinna Muusikakeskkooli. On osalenud mitmetel konkurssidel ja olnud Eesti ESTA noorte keelpillimängijate konkursi laureaat.

Johanna on tegelenud nii iluvõimlemise, balleti, showtantsu, aeroobika kui ka ratsutamisega. Tema suureks huviks on reisimine ja võõrkeelte õppimine. Vabal ajal meeldib talle käia teatris, kinos, kontserdil ja tantsimas. Muusikastiilidest eelistab ta peamiselt house’i ja r’n’b-d. Tema lemmikaastaajaks on suvi.

Käll Haarde on läbinisti kunstiinimene. Talle meeldib genereerida ideid ja siis neid ka teostada. Ta on küll kärsitu, kuid üritab siiski kõik ettevõetu ka lõpule viia. Muusikaõpinguid alustas Käll väga väikeselt- ta läks nelja aastaselt vanalinna Õpetajate Majja laulma. Ainus, mida ta tollasest ajast mäletab, on, et kord tuli koju ühe kingaga. See peegeldab väga hästi seda inimest, kes ta täna on – iseseisev ettevõtja ja suur unistajast unustaja. Hetkel õpib ülikoolis muusikaterapeudiks ja hobikorras ajab ka väikestviisi äri – disainib ehteid. Suure osa elust hõlmab hetkel muidugi Violina ja selle tegemised. Suurim soov on, et inimesed ei vajaks und. Sel juhul oleks rohkem aega õppida, lugeda, mängida viiulit, kitarri, klaverit, laulda, joonistada, reisida ja muidugi unistada.

Neiud, millised te olete?

See sisu on nähtav VIP kliendile